İso Mühendislik - Logo - Beyaz
Yerden Isıtma Sistemleri

Yaşam ve çalışma alanlarınızda ısınma sistemi tercihleriniz güvenliğiniz açısından oldukça önemlidir. Can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atmamak adına doğru tercihler yaparak önlemler alabilirsiniz. Bu anlamda en güvenli ısınma tercihlerinden biri olan sulu yerden ısıtma sistemlerine yönelebilirsiniz.

Sulu yerden ısıtma sistemleri konusunda tecrübeli bir ekipten hizmet almanız da oldukça önemlidir. İso Mühendislik sulu yerden ısıtma sistemlerinde uzman ekibiyle hizmet sunmaktadır.


Sulu Yerden Isıtma Sistemi Bağlatırken Nerelere Dikkat Edilmeli?


Sulu yerden ısıtma sistemleri konfor sağlayan bir ısınma yöntemidir. Yaşam veya çalışma alanlarınıza rahatlıkla uygulatabilirsiniz. Yapıların inşaat aşamasında, tadilat veya restorasyon işlemleri sırasında sulu yerden ısıtma sistemini bağlatabilirsiniz. Sistemin zemine bağlantısı yapılırken zeminde gerekli boşluğun bırakılması veya açılması gerekir.

Bağlantı işlemi yapan ekip sulu yerden ısıtma için gerekli boşluğu hesaplayacaktır. Döşenen özel borular zemin malzemenizin altında gizli kalacaktır. Dolayısıyla yaşam ve çalışma alanlarınızda sistem gereksiz yer kaplamayacaktır.


Sulu yerden ısıtma sistemlerinde kaliteli malzeme kullanan firmalar tercih edilmelidir. Uzun yıllar kullanacağınız bir araç olduğundan kullanıcılar kendilerini riske atmamalıdır. Ayrıca ısı kalitesini riske atmamak adına da tercihleriniz önemlidir.

Zemine döşenen boru veya kabloların güvenli ve kaliteli olması sulu yerden ısıtma sistemlerinde dikkat edilmesi gereken noktalardandır. Kaliteli malzemenin kullanıldığı bir sulu yerden sulu ısıtma size uzun yıllar bakım masrafı da çıkarmaz.


Yerden Isıtma Sistemlerinin Çeşitleri


Sulu yerden ısıtma sistemleri pek çok enerji kaynağından gücünü alabilir. Doğalgazlı kombilerden, katı yakıtlı kazanlara, ısı pompalarından güneş enerjisi ve de jeotermal enerji kaynaklarına kadar aklınıza gelebilecek pek çok güç kaynağı ile uyumludur.

Sulu yerden ısıtma yere döşenen boruların içerisindeki suyun dolaşımıyla ısıyı yayar. Tüm zemine döşenen borular alanın eşit bir biçimde ısınmasını sağlar. Sulu yerden ısıtma sistemlerinin yanı sıra elektrikli yerden ısıtma sistemleri de bir alternatif oluşturmaktadır.


Elektrikli yerden ısıtma sistemlerinde ise zemine elektrikli ısıtma aparatları döşenir. Sistem gücünü elektrik tesisatından alır. Her iki sistem de kullanım kolaylığı ve ısı kalitesi bakımından güvenlidir. İso Mühendislik firması sulu yerden ısıtma ve elektrikli yerden ısıtma sistemlerinin uygulamasını yapmaktadır. Güvenli bir biçimde yaşam alanlarınızın ısınması için İso Mühendislik’ten hizmet alabilirsiniz.


Sulu Yerden Isıtmayı Neden Tercih Etmeliyim?


Sulu yerden ısıtma sistemleri birçok güç kaynağından enerjisini alabilir. Pek çok yapı ve zemin malzemesiyle uyumludur. Bağlantısı yapılan alanda gereksiz yer kaplamaz. Yaşam veya çalışma alanlarınızda hareket ve dekorasyon özgürlüğünüzü kısıtlamaz.

Isı verimliliği oldukça yüksektir ve homojen olarak ısıyı yayar. Diğer sistemlerde olduğu gibi ısıtıcının yanında kalmak zorunda olmadan ısınırsınız. Kaliteli bir mühendislik hizmeti aldığınızda sulu yerden ısıtma sistemleri size yüksek bakım masrafları çıkarmaz. Hem ısınma sisteminizin bakım masraflarından hem de yüksek gelen faturalardan tasarruf edersiniz.


Sulu yerden ısıtma sistemlerinin sıcaklığını termostat ile ayarlayabilirsiniz. Isı zeminden geldiğinden çok yüksek enerji kullanmadan ısınırsınız. Tüm bu konfor, rahatlık ve tasarrufu sağlayan sulu yerden ısıtma sistemlerinin uluslararası standartlara uygun olması gerekir.

İso Mühendislik firması uluslararası firmaların distribütörlüğünü yapar. Yaşam veya çalışma alanlarınıza sulu yerden ısıtma sistemlerini uygulatmak için İso Mühendislik firmasından destek alabilirsiniz. İletişim adreslerinden sulu yerden ısıtma sistemleri ile ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.


Sulu yerden ısıtma sistemlerinin uygulanması ile ilgili mühendislik çözümleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Alanında uzman bir ekip ile güvenli, tasarruflu ve ısı verimliliği yüksek bir hizmet alabilirsiniz.

×

Merhaba!

İso Mekanik Mühendisliğe Hoşgeldiniz. Teknik Ekibimizle İletişime Geçebilirsiniz

× WhatsApp