İso Mühendislik - Logo - Beyaz

Sulu Yerden Isıtma Sistemi Maliyetleri ve Markaları

Sulu Yerden Isıtma Sistemi Maliyetleri

Doğru bir yerden ısıtma sistemi kurmak ciddi bir mühendislik gerektirmekle beraber kaliteli malzeme de gerektirir. Sizin kriterlerinize uygun, sulu yerden ısıtma sistemi maliyetleri de yerden ısıtma sistemi markalarına göre değişkenlik göstermektedir. İSO Mühendislik kullandığı Rehau, Freankische ve Wavin alttan ısıtma sistemleri ile en iyi kalite ve çeşitli bütçelere uygun seçenekleriyle hizmet vermektedir.

Yerden Isıtma Maliyetli midir?


Diğer tüm ısıtma sistemlerine göre daha verimli ve konforlu olan sulu yerden ısıtma, düşünüldüğü gibi maliyetli bir sistem değildir. Hatta fiyat performans oranı göz önüne alındığında oldukça da ekonomiktir. Metrekare olarak gittikçe küçülen konutların artması, mimarilerde ısıtma ekipmanlarının kapladığı alanların azalmasını gerektirmektedir.

Bu anlamda mimari açıdan özgürlük sağlamakta ve dekorasyonda da kullanım alanı yaratmaktadır.
İSO Mühendislik sektörün en önde gelen lider markaları ile çalışarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

İSO Mühendislik Hangi Markalarla Çalışır?


Yerden ısıtmanın sağladığı en büyük fayda tartışmasız enerji verimliliği ve yakıt tasarrufu sağlamasıdır. Tüm tabana yayılan homojen ve düşük seviyedeki ısı, insan bedenini ayaktan yukarı doğru ısıtarak güvenli ve sağlıklı bir ısı konforu sağlar. Doğru alttan ısıtma tesisatını kurmak, yeterli ve donanımlı bir mühendislik ile profesyonel uygulama becerisi gerektirir.

Tüm bu sistemin kurulması ve düzgün işleyebilmesi otomasyon sistemi ile desteklenmelidir. İso Mühendislik doğru ve ihtiyaca uygun bir yerden ısıtma sistemini tasarlamak ve uygulamak için hizmetinizdedir.
Özellikle tercih edilen ve sektörün lideri olan Fraenkische, Rehau ve Wavin markaları İso Mühendislik tarafından kullanılan yerden ısıtma sistemi markalarıdır.

Fraenkische Yerden Isıtma

Otto Kirchner tarafından işletilen bir aile işletmesi olan Fraenkische markası, 1906 yılından bu yana sistem bileşenleri üretmektedir. Plastikten metale birçok çeşit borular, menholler ve sistem bileşenleri geliştirmekte ve üreterek piyasaya sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarına göre uyumlanan geniş ürün yelpazesi ile küresel ölçüde hizmet sunmaktadır.

Yapı ve inşaat sektöründe öncü markalardan olan Fraenkische, sulu yerden ısıtma sistemi maliyeti 2021 yılı için 100 m2’si 10.000,00 TL civarındadır. Bu fiyat otomasyon hizmeti ve KDV içermemektedir. Ayrıca işçilik için ayrı fiyat verilmekte olup belirtilen maliyet sadece malzeme fiyatıdır.

Rehau Yerden Isıtma

Rehau Yerden Isıtma Sistemleri

1989 yılından itibaren Türkiye’de hizmet vermeye başlayan Alman firma, özellikle oluşturduğu ısı pompası ile ilgili enerji programı ile en bilindik ve lider firmalar arasında yerini edinmiştir. Yerden ısıtma sistemleri kurulurken tercih edilen sağlam ve çok uzun ömürlü malzemeler üreten Rehau, sağladığı garanti ile memnuniyet sağlamaktadır.

Toz tutmaması, boya gerektirmemesi, ve alanda yer kaplamaması açısından da oldukça konforludur. İso Mühendislik Rehau ile birlikteliğini yürüterek, oldukça yüksek kalitede projeler tasarlamaktadır. Garantili ve sağlam materyaller ile kalitesini güvence altına almaktadır.

Rehau güvencesiyle oluşturulan yerden ısıtma sistemleri çok ciddi enerji tasarrufu da sağlamaktadır. Rehau yerden ısıtma sistemi maliyeti ise 2021 yılı için 100 m2’si yaklaşık 12.000,00 TL civarındadır. Bu fiyat, otomasyon sistemi maliyeti, KDV ve işçilik hariç, malzeme maliyetidir.

Wavin Yerden Isıtma

Wawin Yerden Isıtma Sistemleri

Birçok yenilikçi ürünü sektöre sunan lider firmalardan biri olan Wavin, inşaat, altyapı, ve telekoma yönelik geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. Özellikle yüksek kalite plastik boru ve ek parçalar üreterek, yerden ısıtma projelerinde oldukça tercih edilmektedir.

Türkiye’de 47 seneyi aşan bir geçmişe ve deneyime sahip olan fabrika, 1971 yılında Adana’da kurulmuştur. 2019 yılı itibari ile de dünyanın en köklü firmalarından olan Wavin ile temsil edilmeye başlanmıştır. 40’tan fazla ülkede birçok yenilikçi ürün ile hizmet vermektedir.

Yerden ısıtma sektöründe de önde gelen bir marka olan Wavin ile kurulacak olan bir yerden ısıtma sisteminin 2021 maliyeti, 100 m2 için yaklaşık 9.000,00 TL civarındadır.

NOT: Fiyatlar Euro kuru üzerinden hesaplanmakta ve kura bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Belirtilen maliyetlere KDV, otomasyon sistemi maliyeti ve işçilik dahil edilmemiştir. Verilen fiyatlar sadece malzeme fiyatlarıdır.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
OUR HEAD PLUMBER
Willaim Wright

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

RECENT POSTS
FOLLOW US ON
×

Merhaba!

İso Mekanik Mühendisliğe Hoşgeldiniz. Teknik Ekibimizle İletişime Geçebilirsiniz

× WhatsApp