İso Mühendislik - Logo - Beyaz

Diğer Teknik Servisler

20 Yıllık tecrübemiz ile tüm teknik servis ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Isıtma Sistemleri Teknik Servis

Günümüzde yerden ısıtma sistemlerinden enerji sistemlerine, havalandırma sistemlerinden soğutma sistemlerine, geniş çaplı şekilde çalışan bir teknik servis bulmak artık zor değil! İso Mühendislik olarak mekanik tesisat, yerden ısıtma, akıllı ev sistemleri, soğutma ve ısıtma sistemleri, Vrf klima, yangın tesisatı ve havalandırma sistemleri gibi birçok alanda servis hizmeti sunuyoruz.

Siz de ısıtma sistemlerinizi uzun yıllar güvenli ve rahat bir şekilde kullanmak istiyorsanız, teknik servis aşamalarında birikimimizden yararlanabilirsiniz. İso Mühendislik’in Isıtma sistemleri teknik servisi ile alakalı yaklaşımlarına gelin hep birlikte bakalım.

İso Mühendislik Teknik Servis

Onarım ve Kurulum Yetkili Servis

İstanbul’da güvenilir ısıtma-soğutma onarım hizmetleri sağlayabilecek bir şirkete ihtiyacınız varsa, İso Mühendislik’ten  başka bir firmayı aramanıza gerek yok. Tüm konut veya ticari ısıtma-soğutma onarım ihtiyaçlarınızın yanı sıra kurulum ve servis işleriniz için de uzman personelimiz, işinizi en yüksek kalite standartlarında yapmak için gerekli deneyime sahiptir. Artık teknik servis ihtiyaçlarınız emin ellerde!

 

Rahat, huzurlu ve enerji verimliliğinin ön plana çıktığı bir kullanım için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır! İso Mühendislik’in profesyonel ekibinin size sağlayacağı bazı ayrıcalıklar şöyledir:

yerden ısıtma teknik servisi
0 +

Başarılı Proje

0

Uzman Personel

% 0

Müşteri Memnuniyeti

Arıtma Sistemleri Teknik Servis

 

İso Mühendislik’te konut ve endüstriyel arıtma sistemlerinin tesisat kurulumu, bakımı ve onarımı konularında profesyonel teknik servis hizmeti vermekteyiz.

 

Arıtma sistemlerinin bakımları, tesis-sistem kontrollerinin gözden geçirilmesi, kurulum, montaj ve tamir gibi ihtiyaçlarınız için uzman ekibimizden teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

endustriyel-su-aritma-sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri – Ev Otomasyonları

Günümüzde akıllı ev sistemleri ya da ev otomasyonları, tam anlamıyla modern yaşamın ayrılmaz bir parçası olmaya başlamıştır. Söz konusu sistemlerin teknik kesintilere uğramadan verimli bir biçimde çalışabilmeleri, profesyonel bakım ve onarımlarının düzenli şekilde yapılmasına bağlıdır.    İso Mühendislik’in uzman personelleri, montaj aşamasında olduğu gibi arıza tespiti, onarım, yedek parça değişimi, donanım kontrolleri ya da yazılım güncellemelerinde de etkili çözümler üretir. Bu sayede ev otomasyonları ve akıllı ev sistemleri konusunda güvenilir ve kesintisiz bir deneyim yaşamaya devam edebilirsiniz.

Kaliteli Servis Hizmeti

Kalitesiz Servis Hizmeti

Alanında deneyim sahibi, uzman teknik servis personelleri

Liyakat sahibi olmayan teknik servis elemanları

İletişimde şeffaf bir politika uygulanır. Her aşama için müşteriye detaylı bilgi verilir.

İletişim konusunda kurumsal kimliğin gerektirdiği ciddiyet ve özen söz konusu değildir.

Sistemin çok daha uzun süre çalışmasına olanak tanır.

Giderilen arızalar kısa sürede tekrar eder.

Güvenlik önlemlerine uyulur.

Güvenlik konusunda zaaflar ön plana çıkar.

Kazan Dairesi Teknik Servis

Kazan dairesi teknik servis ekibimiz, gerek ticari gerekse de endüstriyel alanlarda tercih edilen kazan sistemlerinin her türlü bakım, onarım, temizlik işlemlerinde rol oynar. 

Hem evlerde hem de işyerlerine ısınma amacıyla kullanılan ve sistemin faaliyete geçmesinde kilit bir rol oynayan kazan sistemlerinin verimli çalışması, rutin bakım ve onarım çalışmalarının gerçekleşmesiyle mümkün olabilir. Montaj süreçlerinden arızalara, güvenlik kontrollerinden parça değişimine tüm aşamalarda profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Klima Sistemleri Teknik Servisi

Klima sistemleri turizm tesislerinden hastanelere, otellerden evlere, fabrikalardan alışveriş merkezlerine çok geniş bir alanda karşılık bulur. İso Mühendislik firması olarak kişiye ya da işletmeye/kuruma bağlı özel soğutma çözümlerine odaklanıyoruz. Proje planlama, bakım-onarım ve uygulama gibi süreçlerde bizden profesyonel düzeyde destek alabilirsiniz. Klima sistemleri genel olarak VRF, split ve multi-split olmak kaydıyla 3 ayrı biçimde karşımıza çıkmaktadır. Tüm klima tiplerinde evinizi ya da işyerini ideal bir ortama dönüştürmek için deneyimimizi ortaya koyuyoruz.

İso Mühendislik tarafından yürütülen teknik servis kapsamında; klima sistemlerinin bakım, onarım ve tamir işlemleri üstlenilir. Ayrıca sistemlerin belli periyotlar halinde gerçekleşmesi şart olan rutin kontrolleri de İso Mühendislik’in teknik servis hizmetine dahildir. Sağlıklı ve konforlu bir iç mekan iklimi yaratmak ya da sistemden verimli bir şekilde yararlanmak adına gerekli teknik problemler giderilir. Teknik servis sürecinde temel amaç enerji verimliliğini artıracak çözümlere odaklanmaktır. Soğutma ve ısıtma işlevlerinin kontrol edilmesi ile beraber hava filtreleri detaylı şekilde temizlenir.

Yangın Söndürme Sistemleri Teknik Servisi

Bilindiği üzere kapsamlı bir yangın söndürme tesisatının bulunmadığı alanlarda yangını kontrol altına olmak son derece zordur. Yangın algılama sistemlerinin günümüz teknolojisi ile beraber önemli bir seviye atlaması, bu tip felaketlerin ciddi ölçüde azalmasında rol oynamaktadır. Yangın söndürme sistemleri, yangın henüz büyümeden kontrol altına almayı amaçlar. Özellikle büyük fabrikalarda, AVM’lerde ya da hastanelerde bu tip sistemlere olan ihtiyaç çok daha barizdir. 20 yıllık deneyimiyle sektörde kendine önemli bir yer edinen İso Mühendislik, yangın söndürme sistemlerinin tüm aşamalarında sizlere destek sunuyor.

Yangın söndürme sistemleri profesyonel hizmet alımının çok daha belirleyici olduğu alanlar arasındadır. İso Mühendislik teknik servisi, yangın söndürme sistemlerinin kurulumu dışında bakım, onarım gibi süreçlerde etkin şekilde yer alır. Ayrıca sistemin düzenli periyodik kontrollerini gerçekleştirir, acil durumlar için hızlı müdahale zemini yaratır.

Havalandırma Sistemleri Teknik Servisi

Günümüzde özellikle de iş yerleri, depo, hastane, AVM, fabrika gibi mekanlar için önemli bir yere sahip olan havalandırma sistemleri, güncel yönetmeliklerle pek çok işletme açısından zorunlu hale getirilmiştir. Havalandırma sistemlerinin kullanılmasındaki temel amaç, temiz hava sirkülasyonunun sağlanmasıdır.

Temiz havanın ortama sağlıklı bir biçimde sirküle edilmesine odaklanan sistem, aynı zamanda kirli olan havanın dışarı atılmasında rol oynar. Havalandırma sistemleri ile filtreleme, temiz hava temini, sıcaklık ve nem kontrolü, kokuların giderilmesi ve bulaşıcı hastalıkların kontrolü gibi mühim sonuçlara ulaşmak mümkündür. Mutfak, ofis, otopark ya da paslanmaz çelik bacalarda bu sistemler aktif şekilde kullanılır.

Havalandırma sistemlerinin kurulumu ile beraber enerji verimliliğini artıracak teknik çalışmalarda da İso Mühendislik’in imzası bulunur. Motor, fan, hava filtresi gibi bileşenler ayrı ayrı kontrol edilir. Temiz ve sağlıklı bir havanın sirküle edilebilmesini engelleyen teknik sorunlar tespit edilir ve gerekli yenileme çalışmaları oluşturulur. Ayrıca doğru ve verimli bir kullanım için kullanıcılar detaylı şekilde bilgilendirilir.

Sık Sorulan Sorular

Kazan bakımı; brülör bakımından buhar kazanı temizliğine, elektrik bağlantılarının kontrolünden baza gazı emisyon ölçümlerine kadar geniş bir iş sürecini kapsar.

Yaşam alanınızda ya da iş yerinizde ısıtma sistemlerini kullanırken ideal sıcaklık ayarlamalarını yapmak, temizliği düzenli şekilde gerçekleştirmek ve aynı şekilde filtre değişimlerine dikkat etmek önemlidir.

Günümüzde ısıtma sistemi arızaları elektrik kesintilerinden, su sızıntılarından, kullanıma bağlı aşınmalardan ya da yakıt merkezli sorunlar neticesinde arıza verebilir.

Genellikle iç mekândaki hava kalitesinde bariz bir bozulma yaşanır. Toz birikimi ya da kötü kokular, sizler için ilk alarmlar olmalıdır. Ayrıca havalandırma sisteminizde normale göre daha yüksek bir gürültü başlamışsa İso Mühendislik’in teknik ekibiyle kontak kurmalısınız.

Yangın sistemlerinin periyodik bakımları özel bir durum oluşmadığı sürece yılda 1 defa gerçekleştirilir. Fakat bu zaman aralığı çoğu zaman yangın sisteminin türüne ya da kullanım yoğunluğuna bağlı olarak değişebilir.

İletişime Geçin

Heyecan verici yeni projeleriniz için buradayız!  Havalandırma Sistemleri – Soğutma – Isıtma ya da diğer mühendislik ihtiyaçlarınız için uzmanlarımıza danışın.

×

Merhaba!

İso Mekanik Mühendisliğe Hoşgeldiniz. Teknik Ekibimizle İletişime Geçebilirsiniz

× WhatsApp