İso Mühendislik - Logo - Beyaz

Yerden Isıtma Teknik Servisi

20 Yıllık tecrübemiz ile tüm teknik servis ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Yerden Isıtma Teknik Servisi'nde Biz Varız

 

Yerden ısıtma teknik servisi denince akla İSO Mühendislik gelir. Yerden ısıtma, hem yarattığı tasarrufla hem de pratik ve verimli kullanımıyla en ekonomik çözümlerden biri olarak kabul görür. Söz konusu sistem, dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Yerden ısıtma süreçlerinde kurulum ve kullanım kadar bakım, onarım ve temizlik gibi noktalar da kullanım ömrüne etki eder. Tam da bu nedenle bulunduğunuz bölgede yer alan en profesyonel yerden ısıtma teknik servisi ile irtibata geçmeniz çok önemlidir. Temmuz 2023 servis ücreti fiyatlarımız 800 – 2000 TL olarak değişkenlik göstermektedir. Nihai fiyat yapılacak işin tanımlanması sonunda verilecektir.

Bu özel ısıtma sistemlerinde branşlaşan ve önemli referanslar oluşturan firmamız, yerden ısıtma teknik servisi denildiği zaman akla gelen ilk firmalar arasındadır. Ekonomik avantajları sayesinde pek çok ev ve işyerinde kullanılan yerden ısıtma sistemleri, profesyonelliği zorunlu kılan, teknik bir alandır. Bu nedenle yerden ısıtma teknik servisi konusunda bir arayışınız olduğunda hem teknik kaliteden hem de dürüstlükten ve şeffaflıktan ödün vermeyen firmalara öncelik vermeniz gerekir. İso Mühendislik olarak yerden ısıtma sistemlerinizin kurulumunda olduğu kadar bakım ve onarım süreçlerinde de her daim yanınızdayız.

Firma olarak servis hizmetimiz kapsamında; bir binanın ya da sistemin bütünüyle bakımını üstlenmenin yanında termal kamera teknolojileriyle olası ısı kayıplarını ve devreye alma işlemlerini sorunsuz şekilde gerçekleştiriyoruz.

0 +

Başarılı Proje

0

Uzman Personel

% 0

Müşteri Memnuniyeti

yerden ısıtma teknik servisi

Onarım ve Kurulum Yetkili Servis

İstanbul’da güvenilir ısıtma-soğutma onarım hizmetleri sağlayabilecek bir şirkete ihtiyacınız varsa, İso Mühendislik’ten  başkasını aramanıza gerek yok.

Tüm konut veya ticari ısıtma-soğutma onarım ihtiyaçlarınızın yanı sıra kurulum ve servis işleriniz için uzman personelimiz, işinizi en yüksek kalite standartlarında yapmak için yüksek deneyime sahiptir. Artık yerden ısıtma teknik servisi ihtiyaçlarınız emin ellerde.

 

ISO Mühendislik Yerden Isıtma Teknik Servisi

Diğer Firmalar

1. Geniş Hizmet Yelpazesi

1. Sınırlı Hizmetler

2. Deneyimli ve Yetkin Ekip

2. Sınırlı Yetenekler

3. Müşteri Odaklı Yaklaşım

3. Standart Yaklaşım

4. Hızlı ve Etkin Hizmet

4. Gecikmeler ve Sorunlar

sulu yerden ısıtma

Yerden Isıtma Sistemleri Teknik Servis

Yerden Isıtma sistemleri kullanışlı ve konforlu ısıtma sağlar. Ev yada iş yerinizdeki yerden ısıtma tesisatında oluşan sorunlar bu konforu bozabilir.

İso Mühendislik ekibi hem sulu hemde elektrikli yerden ısıtma sistemleri için gerek duyacağınız tesisat yenileme, temizleme, yeniden kurulum vb. ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde çözer. Yerden ısıtmada uzman teknik servis ile çalışın.

Yerden Isıtma Teknik Servisi Hizmetinde Profesyonel Yaklaşımlar

Profesyonelliğin getirdiği çalışma anlayışına ve yaklaşımlara sadık çalışanları ve ustalarıyla güler yüzlü, dürüst ve kaliteli bir teknik servis hizmeti vermekteyiz. Yerden ısıtma teknik servis süreçlerinde sektörün ilk uygulayıcı ekiplerinden birine sahip olmanın ayrıcalığını kullanıcılarımıza yansıtıyoruz. Firmamız kapsamında çalışmalar yürüten 12 kişilik teknik personel sayesinde sene boyunca kesintisiz bir şekilde ev ya da iş yerleri için yerden ısıtma sistemlerini uyguluyoruz.

Yerden ısıtma ve otomasyon ile alakalı olarak kendi çatısı altında servis hizmeti veren ilk firma durumundayız. Kabul edileceği üzere başarılı bir yerden ısıtma teknik servis hizmeti için hem deneyimli, dürüst ve profesyonel ustalara hem de güncel teknolojilerle uyumlu teknik materyallerin temin edilmesi gerekir. İso Mühendislik ekibi olarak çok fonksiyonlu ve işlevsel termal kamera sıcaklık ölçüm cihazlarımızla sizi zaman kayıplarından kurtarıyoruz. Yeterli teçhizatımız sayesinde kış aylarında yaşayacağınız mağduriyetleri minimum düzeye indiriyoruz.

Yerden Isıtma Sistemleri Bakım ve Onarım Süreci

 Yerden ısıtma sistemleri; kendiniz, çalışanlarınız ya da sevdikleriniz için konforlu ve verimli bir yaşam ortamı yaratır. Özellikle bölüm sayısının fazla olduğu mekanlarda her alanı eşit ve adil bir şekilde ısıtan bu özel sistemlerin sorunsuz şekilde faaliyet göstermeleri, profesyonel bakım, onarım ve kaliteli yerden ısıtma teknik servisi alınmasına bağlıdır. 

Yerden ısıtma sistemlerinin kurulum ve montaj aşamasında nasıl ki kaliteli ve profesyonel firmalara öncelik veriyorsanız, yerden ısıtma teknik servisi seçerken de geçerlidir. Deneyimli teknisyenlerimizi neden tercih etmeniz gerektiğini şu şekilde açıklayabiliriz:

  •  Uzman ve deneyimli kadro
  •  Uzun süreli garanti
  • Hızlı ve güvenli hizmet anlayışı
  • Onarımın ya da rutin bakımların kapsamlı bir şekilde gerçekleşmesi
  • Yedek parça teminatı konusunda uygun bir altyapı
  • Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım

Sık Sorulan Sorular

Söz konusu problemin çözümü için yerden ısıtma kollektörlerinde yer alan her devrenin debi ayarlamalarının yapılması gerekir. Kollektörlerde tüm vanaların üstünde bir debimetre bulunur. İbre, su debisine bağlı olarak düşer ya da artış gösterir. Kollektör ayarlarını bu şekilde pratik şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Genellikle yerden ısıtma düzeneği henüz kurulan alanlarda ortalama 2 senenin sonunda kapsamlı bir tesisat temizliğine gidilmelidir. Yerden Istma Teknik Servisi hizmeti almanı bu konuda önemlidir.

Yerden ısıtma teknik servisi ile belli periyotlar halinde iletişime geçmeniz önemlidir. Özel bir arıza oluşmasa bile rutin kontroller ya da temizlik işlemleri için servisinizden destek almalısınız.  Zaman içinde sistem içerisinde kir, tortu ya da toz birikebilir. Bu da sistemin çalışma verimliliğini olumsuz etkiler.

Yerden ısıtma sistemleri zaman içinde pek çok sistem gibi belli arızalarla karşılaşabilir. Önemli olan profesyonel teknik servisin sorunu hızlı ve ekonomik bir şekilde tespit etmesidir. Söz konusu problemler arasında sıcaklık düşüklüğü, sistem sızıntıları, ısıtma alanları arasındaki eşitsizlikler öne çıkar. Arıza tespitinden sonra arızalı parçaların değişmesi, bağlantıların kontrol edilmesi, olası sızıntıların önlenmesi gibi işlemlere odaklanılır.

İso Mühendislik, yerden ısıtma teknik servisi süreçlerinde hızlı şekilde aksiyon almasına ve profesyonel yaklaşımlarda bulunmasına rağmen uygun fiyatlı çözüm politikasından ödün vermez. Oluşacak masraflar, yerden ısıtma sistemindeki arızanın yapısına ve değişecek parçalara göre değişebilir. İso Mühendislik, bakım ve onarım aşamalarından önce kullanıcıları olası masraflar konusunda önceden şeffaf şekilde bilgilendirir.

İletişime Geçin

Yerden Isıtma Teknik Servisi için uzmanlarımızdan fikir alın.

×

Merhaba!

İso Mekanik Mühendisliğe Hoşgeldiniz. Teknik Ekibimizle İletişime Geçebilirsiniz

× WhatsApp