İso Mühendislik - Logo - Beyaz

Elektrikli Yerden Isıtma Sistemleri Bizim İşimiz

Elektrikli yerden ısıtma sistemleri ısınma konforu yaşayacağınız ısınma sistemlerdir, zemin altına döşediğimiz rezistans özellikli kabloların ortamı ısıtması ile odanın her yerinde eşit ısı sağlar. Kullandığımız kablo sistemi manyetik alan korumalı, ve uzun ömürlüdür. 10 yıllık tecrübemiz ile uzmanlaştığımız bir konudur ve  İso Mühendilik'te önem verdiğimiz tek konu sizin memnuniyetinizdir. Bu nedenle klasik sorunları yaşamadan, kaliteli, zamanında ve %100 memnuniyet sağlayacağınız bir hizmeti garanti ediyoruz. Yerden ısıtma sistemleri için güvenilir çözüm ortağı aradığınızda, İso Mekanik Mühendislik yanınızda...

Elektrikli Yerden Isıtma Sistemi Nedir?

En son teknoloji kablolu aparatlar kullanılarak hazırlanan ve mekan zeminine uygulanıp alttan ısıtma enerji kaynağı olarak elektriği kullanan sistemlerdir.

Sisteminde her oda bağımsız olarak sıcaklık kontrolüne sahiptir. Kaybolan enerji neredeyse yoktur. Termostat kullanılarak ısı ayarı kolayca yapılabilir ve ısıtma sistemi açıldığında her yerde aynı anda ısıtma başlar.

Elektrikli Yerden Isıtma Sistemi
Yerden Isıtma Nedir

Nasıl Çalışır?

Zemin altına döşenen ısıtıcı kablolar veya bu kablolardan oluşan filenin üzerine konan fabrikada hazırlanmış ısıtıcı ızgaralarla, ısıtma sistemi yere uygulanır. 

Isıtma kabloları mekan inşaatı devam ederken yada tadilat halinde kurulur. Sistem, zemin sensörü ve termostatla beraber çalışarak elektrik enerjisini ısı enerjisine çevirir.

Elektrikli Yerden Isıtma

Sulu Yerden Isıtma

Düşük yatırım maliyetine sahiptir

Yüksek yatırım maliyetine sahiptir

Odalara bağımsız kontrol imkanı sunar

Merkezi bir kontrol sistemi kullanılır

Bakım gerektirmez

Periyodik bakım gerektirir

Sistemin Faydaları

Elektrikli yerden ısıtma sistemleri, kullanılan kabloların korumalı yapıya sahip olmasından dolayı emniyetli bir kullanım sunar en temel avantajlarından biri, kurulumunun kolay olmasıdır. Elektrikli yerden ısıtma sisteminin ekonomik koşullarda çalışması enerji tasarrufu sağlar. Sistem zemin sıcaklık sensörü ve dijital yerden ısıtma termostatları ile çalıştığı için her bir oda ayrı ayrı sıcaklık derecesinde tutulabilir ve buda ısı konforu ve esneklik sağlar.

Zeminden yukarı olarak dağıtılan ısı sadece belli bir bölüme etki etmez. Yaşam alanındaki ısı ortamın her bölümüne eşit şekilde yayıldığı için hem daha az enerji kullanılarak daha fazla ısı sağlanmış olur hem de elektrikli yerden ısıtma sistemi kullanılan ortamlarda yaşayan insanlar daha sağlıklı bir şekilde ısınmış olur. İso Mühendislik 10 yıllık yerden ısıtma tecrübesi ile ailenize ısı konforu yaşatacak, kaliteli ve profesyonel ısıtma sistemleri kurar. Kaliteden asla ödün vermeden sizi %100 memnun edecek yerden ısıtma çözümlerimiz için uzman ekibimizden hemen ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Isıtma ihtiyaçlarınız için buradayız, fiyat teklifi alabilirsiniz. Tüm ısıtma ve mühendislik çözümlerini için profesyoneller çaloşanlarımızdan fiyat teklifi alın.

Elektrikli Yerden Isıtma Sistemlerinin Önemi

Geleneksel sistemlere nazaran çok kullanışlı ve tasarruflu sistemlerdir. Aynı sulu yerden ısıtmada olduğu gibi ısıyı yerden başlayarak verdiği için önemli oranda ısı konforu sağlar. Günümüzde enerji kaynakları daha önemli bir hal almışken, düşük enerji kullanımı ve yüksek ısınma sonucu ile enerji tasarrufu sağlar.  Elektrikli yerden ısıtma sağlığınıza olumlu etki eder.

Yerden ısıtmada zeminin tavana göre daha sıcak olması sağlığınız için daha olumludur, çünkü ayaktaki ısı konfor sağlarken, kafa seviyesindeki güçlü bir ısı rahatsızlık verir. Diğer ısıtma türlerinde, zeminin sıcaklığı tavandan daha düşüktür ve bu da, ısının en az ihtiyaç duyulan yerde toplanması anlamına gelir. Yerden ısıtma çözümlerimiz size hem konfor hem sağlık faydası sağlar.

Elektrikli Yerden Isıtma Çözüm Ortağınız

İso Mühendislik, mekanik tesisat projelerinde Yerden Isıtma, Soğutma, VRV Sistemleri ve daha bir çok özel uygulama için sektör lideri, uluslar arası firmaların distribütörlüğüne sahiptir.

Uluslar arası standartlarda hizmet vermek, kaliteli uygulamalarla doğa dostu, ekonomik çözümler üretmek için ve yaşam kalitenizi yükseltilmek için güvenilir sistemler kuruyoruz.

Isıtma Sistemleri Çözümleri

Kullanım süresi, odanın büyüklüğü ve izolasyon gibi faktörlere bağlı olarak değişen enerji tüketimine sahiptir. Yüksek verimlilikleri sayesinde enerji tasarrufu sağlayabilir.

Elektrikli yerden ısıtma sistemleri, genellikle fayans, laminat, ahşap veya taş gibi düzgün ve dayanıklı zemin türlerinde kullanılabilir. Uygun zemin tipi seçimi, verimli ısı transferi için önemlidir.

Elektrikli yerden ısıtma sistemi kurulumu, genellikle uzman bir elektrikçi veya ısıtma uzmanı tarafından yapılmalıdır. Kurulum süreci, ısıtma elemanlarının doğru şekilde döşenmesini, elektrik bağlantılarının yapılmasını ve kontrol sisteminin kurulmasını içerir.

Elektrikli yerden ısıtma sistemi, odanın büyüklüğüne, yalıtıma ve sistem gücüne bağlı olarak değişen bir ısınma süresine sahiptir. Genellikle odanın ısınması birkaç saat sürebilir

Elektrikli yerden ısıtma sistemi, genellikle termostatlar veya dijital kontrol paneli gibi kontrol cihazları aracılığıyla yönetilir. Bu cihazlar, istenen sıcaklığı ayarlamanıza ve ısıtma sisteminin çalışma süresini veya sıcaklık ayarlarını kontrol etmenize olanak tanır.

Previous slide
Next slide

Çalıştığımız Markalar

İso Mühendislik'te sektörün en önemli markaları ile iş birliği yapar, kaliteden asla ödün vermeyiz.

Blog Yazılarımız

100 m2 yerden isitma maliyeti

100 m2 Yerden Isıtma Maliyeti

100 m2 Yerden Isıtma Maliyeti Çözümleri İsoMühendislik’te Isıtma sistemleri, her bina ve ev için hayati bir öneme sahip. İSO Mühendislik olarak, bu alandaki en yenilikçi

Read More »
Yerden ısıtma borusu

Yerden Isıtma Borusu

Yerden Isıtma Borusu Yerden ısıtma borusu zemin betonuna yerleştirilmiş borular sayesinde bir ısı kaynağı aracılığıyla ısıtma enerjisini zeminin altına eşit şekilde yayma sisteminin adıdır. Bu

Read More »

Soru ve Sorunlarınız İçin Bize Yazabilirsiniz

ISO Mühendislik olarak, müşterilerimize en yüksek kalitede yerden ısıtma çözümleri ve ürünleri sunmaktayız. Sektörün lider markalarının çözümleriyle, konutlarınızı ve iş yerlerinizi verimli ve ekonomik bir şekilde ısıtmayı hedefliyoruz. Güçlü teknik bilgi birikimimiz ve müşteri hizmetlerimize olan sarsılmaz taahhüdümüzle, her bir müşterimize özelleştirilmiş, çevre dostu ve enerji tasarruflu çözümler sunuyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle bağlantı kurmaktan çekinmeyin.

×

Merhaba!

İso Mekanik Mühendisliğe Hoşgeldiniz. Teknik Ekibimizle İletişime Geçebilirsiniz

× WhatsApp