İso Mühendislik - Logo - Beyaz
Elektrikli Yerden Isıtma Sistemi
Elektrikli Yerden Isıtma Yerden Isıtma Elektrikli

Elektrikli yerden ısıtma sistemleri, avantajları ve kullanım kolaylığı sayesinde oldukça fazla tercih edilmektedir. Özellikle her türlü üst zemin kaplaması ile kolayca uygulanması ve zemin altında kalması bakımından çok büyük fayda sağlamaktadır. Bir elektrikli yerden ısıtma sisteminin temeli, zemin altına döşenen elektrikli ısıtma kablolarına dayanır.  

Elektrikli yerden ısıtma sistemlerinin kapalı veya açık alanlarda kolaylıkla uygulanabilir olması ve mekandaki alanı daraltmaması da tercih sebebidir. Herhangi bir kısıtlama olmaksızın mermer, seramik, ahşap parke, laminant parke, fayans, beton ve daha birçok yer döşeme maddesi ile kullanılabilmektedir. İç mekanlarda kullanıldığı gibi, sera ve bahçelerde, havuzlarda, hamamlarda, cami, spor salonu gibi çok daha büyük alanlarda dahi kullanımı sıklaşmaktadır.  

Elektrikli Yerden Isıtma Sistemleri Avantajları Nelerdir? 

Yerden ısıtma sistemlerinin avantajları, günümüzde tüm ısıtma sistemi çeşitlerinden daha fazladır. Hem maliyet açısından hem de insan bedeni ve sağlığı açısından diğer ısıtma yöntemlerinin önüne geçmektedir.  

Elektrikli yerden ısıtma sistemlerinin avantajları: 

Günümüzde, gerek kullanım kolaylığı, gerek maliyet gerek de dekorasyon amaçlı olarak kullanımı gitgide yaygınlaşmakta ve sıkça tercih edilmekte olan elektrikli yerden ısıtma sistemleri hakkında bilgi ve fiyat almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.   

×

Merhaba!

İso Mekanik Mühendisliğe Hoşgeldiniz. Teknik Ekibimizle İletişime Geçebilirsiniz

× WhatsApp