İso Mühendislik - Logo - Beyaz

Isıtma Sistemleri

İle Konforlu Yaşam

Isıtma Sistemleri ev veya iş yerinizde konforlu bir yaşam alanı oluşturmanıza yardımcı olur. Bir çok farklı seçeneği olan bu sistemler, mükemmel iklimlendirme sistemleridir.

Isıtma Sistemleri kullanılan yaşam alanları, size konforlu bir yaşam sunarken, ısı maliyetini  daha tasarruflu hale getirir. İso Mühendislik ile iletişime geçin ve Yaşam alanlarınızın ısı kontrolünü elinize alın.

Isıtma Sistemleri Bizim İşimiz

Isıtma sistemleri 4 mevsim kullanılabilen sistemlerdir, kaliteli bir sistem uzun ömürlüdür ve İso Mühendislik asla kaliteden ödün vermez. Yaşam alanlarınızdaki sıcaklığın stabil olması size hem konfor hem de tasarruf sağlar. Kaliteli bir hizmet almak  hakkınız ve İso Mühendilik'te önem verdiğimiz tek konu sizin memnuniyetiniz. Bu nedenle klasik sorunları yaşamadan, kaliteli, zamanında ve %100 memnuniyet sağlayacağınız bir hizmeti garanti ediyoruz. Isıtma sistemleri için güvenilir çözüm ortağı aradığınızda, İso Mekanik Mühendislik yanınızda...

Isıtma Sistemleri Faydaları

Isıtma Sistemleri size en temel fayda olarak tasarruf sağlar. İster konutunuzda ister ticari işletmenizde olsun, ısınma konforunuzdan ve kesintisiz sıcak su ihtiyacınızdan en ufak bir taviz vermeden enerji faturanızı düşürmenin en doğru yolu ısı sistemleri altyapısı kullanmaktır. Isıtma sistemleri, birden çok işleve sahiptir. Ortamın uygun dereceye göre ısıtılması, sıcaklık artışının sağlanması, soğuğun önlenmesi ve ısının korunması sistemin temel işlevidir. Soğuk aylarda bu özelliği sayesinde yaşam kalitesini arttırır. Aynı zamanda sistemler, sıcak su temininde de öne çıkmaktadır.

Diğer bir faydası ise, ısınma ve sıcak su hazırlamaya yönelik sistemlerde en önde gelen koşullardan biri olan güvenlikdir. İso Mühendislik'te üstün tasarım,  dünya standartlarında kaliteli malzemeler ile uzman servis ekiplerimiz tarafından yapılan profesyonel projelendirme, montaj ve bakım sayesinde güvenliğiniz üst düzey olarak  sağlanmaktadır.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Isıtma Sistemleri ihtiyaçlarınız için hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm ısıtma ve mühendislik çözümlerini için ısıtma sistemi profesyonellerinden fiyat teklifi alın.

Isıtma Sistemlerinin Önemi

Isıtma, çoğu evde en büyük enerji gideridir ve yıllık enerji faturalarının %35 ila %50'sini oluşturur. Isıtma için enerji kullanımınızı azaltmak, evinizin küresel çevre sorunlarına katkısını azaltmanın tek yoludur. Geleneksel odun, kömür yada petrol türevi yakarak sağlanan ısıtma, her yıl atmosfere bir milyar tondan fazla CO2 salar ve bunun yanı sıra doğaya kükürt dioksit ve azot oksitler gibi zararlı gazların yaklaşık %12'sini yayar. Yaşadığımız doğayı koruma çabalarının ve yüksek verimliliğe sahip yeni bir ısıtma sisteminin birleşimi, genellikle kirlilik çıktınızı ve yakıt faturalarınızı üçte bir oranında ve bazı evlerde yarı yarıya azaltabilir. Sadece kullandığınız kazanınızı yüksek verimli bir modele yükseltmek bile, soğuk iklimlerde bulunan konutların her yıl 1-2 ton CO2 emisyonu tasarrufu sağlamasına yardımcı olabilir.

Bir ısıtma sistemi, evinizin duvarından kaybolan ısının tekrar kazanılmasını sağlar. Isıtma sisteminizin kaybedilen ısıyı yerine koymak için ne kadar enerjiye ihtiyacı olduğu dört faktöre bağlıdır; evin bulunduğu yer (Soğuk iklimlerin yaşandığı bölgelerde daha fazla enerji ihtiyacı doğar), evin ne kadar büyük olduğu; evin yalıtımı ve ısıtma sisteminin ne kadar enerji verimli olduğu. İlk faktör hakkında fazla bir şey yapamazsınız. Diğer her şey eşit olduğunda, ev ne kadar büyükse, onu ısıtmak için o kadar fazla enerji gerekir.  Evinizin boyutunu küçültmezsiniz ancak evinizin verimliliğine gelince, yalıtımın iyileştirilmesi, hava kaçaklarının kapatılması ve ısı dağıtım sisteminin  onarılması, size enerji ve para tasarrufu sağlar.

Isıtma Sistemleri Çözüm Ortağınız

İso Mühendislik, mekanik tesisat projelerinde Isıtma, Soğutma, Sifonik yağmur drenaj sistemleri, VRV Sistemleri ve daha bir çok özel uygulama için sektör lideri, uluslar arası firmaların distribütörlüğüne sahiptir.

Uluslar arası standartlarda hizmet vermek, kaliteli uygulamalarla doğa dostu, ekonomik çözümler üretmek için ve yaşam kalitenizi yükseltilmek için güvenilir sistemler kuruyoruz.

Isıtma Sistemleri Çözümleri

İşbirliği Yaptığımız Markalarımız

İso Mühendislik'te sektörün en önemli markaları ile iş birliği yapar, kaliteden asla ödün vermeyiz.

Rehau Yerden Isıtma Sistemleri
Wawin Yerden Isıtma Sistemleri
Donfuss Yerden Isıtma Sistemleri
Wilo
Wiessmann kombi
Frankische Yerden Isıtma
Daikin Soğutma Sİstemleri
Remeha Yerden Isıtma Sistemleri
Panasonic Klima Sistemi
Buderus Isıtma Sistemleri
Samsung Klima Sistemleri
Honeywell Yerden Isıtma Sistemleri

İletişime Geçin

Aklınızda yeni bir proje mi var? Isıtma – Soğutma – Havalandırma Sistemleri yada diğer mühendislik çözümlerimiz için uzmanlarımızdan fikir alın.

×

Merhaba!

İso Mekanik Mühendisliğe Hoşgeldiniz. Teknik Ekibimizle İletişime Geçebilirsiniz

× WhatsApp