İso Mühendislik - Logo - Beyaz

Havalandırma Sistemleri

Havalandırma sistemleri çözümlerimiz, yapı için gerekli olan temiz havanın teminini ve kirli havanın dışarı taşınarak ortamın hava sağlığına olumlu etki eden ve uzmanlık isteyen çözümlerdir.

Yaşam alanlarının içindeki kirlenmiş havanın, fan, havalandırma kanalları, hava perdesi ve menfez gibi sistem elemanları ile dışarıya atılması ve temiz havanın ortama verilmesi işlemini sağlıklı, güvenli ve ekonomik bir şekilde yapmak için son teknoloji sistemleri kullanır ve profesyonel projeler geliştiririz.

Havalandırma Sistemleri Bizim İşimiz

Havalandırma sistemleri, avm, hastane, depo gibi büyük çaplı yapılarda olduğu gibi ufak metre kareye sahip iş yerleri için de mükemmel bir çözümdür. Özellikle birçok işletme için yönetmelikler ile zorunlu hale getirilen bu sistemler profesyonel mühendislik firmaları tarafından projelendirilmelidir. Temiz havanın sağlıklı bir şekilde ortam içerisinde sirküle edilmesi ve kirli havanın dışarı atılması sağlığınız için önemlidir ve uzmanlaştığımız bir konudur. En kaliteli malzemeler ile uzun ömürlü ve kusursuz çalışan iklimlendirme sistemleri geliştiririz. İso Mühendislik'te yaşam standartlarınızı artırmak için  asla kaliteden ödün vermeyiz ve % 100 memnun kalacağınız projeler geliştiririz. 

Mutfak Havalandırma Sistemleri

Mutfak havalandırma sistemleri günümüzde gıda üzerine yoğunlaşan işletmelerin daha doğru uygulama şartlarında yapılmasına olanak sağlamaktadır. Otel, Avm, zincir restaurant mutfakları yada kongre ve sergi salonu ikram mutfakları gibi büyük  mutfaklarda çift cidarlı davlumbaz sistemleri uygulanır.

Fan motoru hava akışı dışına alınarak, uzun ömürlü ve yangın riskinden korunmuş bir çalışma yapısı sağlanır. Ergonomik tasarımları sayesinde hem taze hava fanı hem de egzoz fanını bir arada içeren kolay yerleşim imkanı sağlayabilen boyuttadır.

Mutfak Egzoz Sistemleri
Ofis Havalandırma Sistemleri

Ofis Havalandırma Sistemleri

Ofiste bulunan kirli havayı temizleyerek temiz hava akışını sağlamak bu sistemlerin temel amacıdır. Kirli havanın dışarıya çıkmasını sağlarken, dışarıdan alınmış temiz havanın ofis içerisine aktarılmasını sağlar.

Ofisleriniz için bir havalandırma kurulumu yaparak ortamın temiz hava almasını sağlayabiliriz. Havalandırma sistemlerimiz çalışma ortamınızın sağlığını artırırken, çalışanlarınıza da ferah ve daha iyi konsantre olabilecekleri bir çalışma alanı sağlar.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

İhtiyaçlarınız için hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm mühendislik çözümlerini için havalandırma sistemi profesyonellerden fiyat teklifi alın.

Otopark Havalandırma Sistemleri

Otopark havalandırma sistemleri, egzoz esaslı bir kanal sistemi üzerinden, otopark hacminin, saatte belli bir değişim miktarının elde edilmesi prensibine dayanan tasarım ve uygulamalardır.

Taze hava miktarının sağlıklı bir seviyede tutulması, egzoz havası miktarını kontrol altına alınıp, ortam içerisinde sağlıklı solunum sağlanmasına bağlıdır. İso Mühendislik, uzman kadrosu ile otoparklarda size konforlu iklimlendirme sistemleri sunar.

Otopark Havalandırma Sistemleri
Paslanmaz Baca Sistemleri

Paslanmaz Çelik Baca Sistemleri

Günümüz koşullarında birçok alanda kullanımı zorunlu olan paslanmaz çelik malzemeden üretilen baca ve havalandırma sistemleri konusunda sunduğumuz hizmetler ile işletmenizin kurallara uygun bir şekilde çalışmasını sağlarız.

Gerçekleştirdiğiniz işlem sonucunda ortaya çıkan zararlı gazları paslanmaz baca sistemi ile atmosfere gönderdiğimizde, baca içerisinden geçen zararlı gazların sürtünmesini azaltır ve daha sağlıklı bir tahliye sağlarız.

Havalandırma Sistemlerinin Faydaları

Havalandırma sistemleri, kötü havayı tahliye ederken, temiz havanın içeri girmesini sağlar. Hem temiz havanın içeri girişi hem de kirli havanın dışarı atılması özel kuruluma sahip fanlar ile sağlanmaktadır. Kullandığımız fanlar, ilk olarak dışarıdan hava üfleme işlemini yapar ve ardından hava akımının hem filtreden hem de ısıtıcıdan geçirilmesini sağlar. Hava burada temizlendikten sonra iç ortama uygun bir hale gelir.

Sistemlerimiz ile rahatsız edici, pis kokuların tahliyesi sağlanır. Kesintisiz  taze havanın ortama girişi gerçekleşir. Her türlü patlama ve yangın riskini azaltmada çok önemli bir yere sahiptir. Ortamdaki hava yenilenerek otopark içerisindeki çalışma şartları makul bir hale getirilir ve insanların sağlığı korunur. İso Mühendislik kaliteden ödün vermeden, profesyonel havalandırma sistemlerine sahip olmanız için çalışır.

Kaliteli havalandırma

Kalitesiz havalandırma

Yüksek verimlilik, sessiz çalışma

Düşük verimlilik, gürültülü çalışma

Enerji tasarrufu, hava filtreleme

Enerji israfı, düşük hava kalitesi

Akıllı kontrol, uzaktan erişim

Kısıtlı kontrol, sınırlı özellikler

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Havalandırma sistemleri ihtiyaçlarınız için hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm mühendislik çözümlerini için havalandırma sistemi profesyonellerden fiyat teklifi alın.

Havalandırma Sistemleri Çözüm Ortağınız

Havalandırma Tesisatının Önemi

Havalandırma sisteminin olması, binanızın hava akışının kontrol etmenizi sağlar. Havalandırma ünitesi ile hava akışı kontrol edilir ve işletmeniz yüksek enerji faturalarından tasarruf edilebilir. Duvarlarda ve mobilyalarda bakteri  ve küf  oluşumuna neden olabilecek yoğuşma ve nem birikmesi/eksikliği boğaz kuruluğu, cilt sorunları ve elektrik yüküne neden olur. Havalandırma sistemi, hava akışını düzenler, nem seviyesini dengeler ve havayı devir daim ederek bu sorunların önüne geçer.r.

İso Mekanik Mühendislik, iklimlendirme sistemleri projelerinde en son teknolojiyi kullanan, sektör lideri, uluslar arası firmaların distribütörlüğüne sahiptir.

Uluslararası standartlarda hizmet vermek, kaliteli uygulamalarla doğa dostu, ekonomik çözümler üretmek için, yaşam kalitenizi yükseltilecek sistemleri güvenli, kaliteli ve sorunsuz bir şekilde kuruyoruz.

Havalandırma Sistemleri Çözüm Ortağınız

Havalandırma sistemleri, iç mekanlardaki hava kalitesini iyileştirir, sağlıklı bir yaşam ortamı sağlar, taze hava akışı sağlar, nem ve kötü kokuları azaltır ve toz, polen ve diğer partiküllerin filtrelenmesine yardımcı olur.

Enerji verimli havalandırma sistemleri, enerji maliyetlerini azaltırken çevresel etkileri en aza indirir. Daha az enerji tüketimi, uzun vadede tasarruf sağlar ve sürdürülebilirlik hedeflerine katkıda bulunur.

Havalandırma sistemi seçimi, bina tipine, kullanım amaçlarına ve ihtiyaçlara bağlıdır. Merkezi klima sistemleri genellikle büyük binalar ve ofisler için uygundur, bireysel odalar veya evler için ise bireysel havalandırma sistemleri tercih edilebilir.

Havalandırma sistemlerinin düzenli bakımı önemlidir. Filtrelerin düzenli olarak temizlenmesi veya değiştirilmesi, kanalların temizlenmesi, fanların kontrol edilmesi ve motorların bakımı gibi işlemlerle sistemin verimliliği ve performansı artırılabilir.

Sistemlerin ömrü kullanıma, markaya ve bakıma bağlı olarak değişir. Genellikle, profesyonel bir değerlendirme ve bakım ile ortalama olarak 10 ila 15 yıl arasında bir sürede yenilenmeleri önerilir. Ancak, sistemin performansında belirgin bir düşüş veya arızalar meydana gelirse daha erken bir yenileme düşünülebilir.

İşbirliği Yaptığımız Markalarımız

İso Mühendislik'te sektörün en önemli markaları ile işbirliği yapar, kaliteden asla ödün vermeyiz.

Rehau Yerden Isıtma Sistemleri
Wawin Yerden Isıtma Sistemleri
Donfuss Yerden Isıtma Sistemleri
Wilo
Wiessmann kombi
Frankische Yerden Isıtma
Daikin Soğutma Sİstemleri
Remeha Yerden Isıtma Sistemleri
Panasonic Klima Sistemi
Buderus Isıtma Sistemleri
Samsung Klima Sistemleri
Honeywell Yerden Isıtma Sistemleri

İletişime Geçin

Kötü kokulardan ve ağırlaşmış havadan şikayetçi misiniz? Havalandırma Sistemleri – Isıtma – Soğutma ya da diğer mühendislik çözümleri için bize danışın.

×

Merhaba!

İso Mekanik Mühendisliğe Hoşgeldiniz. Teknik Ekibimizle İletişime Geçebilirsiniz

× WhatsApp